fbpx
arrow_back

9 pH

9 pH*

Vücudunuzun pH dengesini korumasına yardımcı olduğu kadar enerjinizi de artırır ve olağanüstü hücresel nemlenme sağlayarak anti-aging etkisi yaratır.

*BTM 303 modelinde bulunmamaktadır.

Amatör ve Profesyonel Sporcular

Amatör ve profesyonel sporcular tarafından kullanılır

Özellikle amatör ve profesyonel sporcuların egzersiz ve antrenman sonrası kaybedilen elektrolit dengesinin geri kazanılmasına yardımcı olur.

Hazımsızlık, kabızlık veya ishal gibi durumlar için yatıştırıcı etkisi Güney Kore Sağlık Bakanlığı (KFDA) tarafından onaylanmıştır. Kilonuzun 1/20 oranında günlük olarak tüketmeniz tavsiye edilir.

Yiyeceklerin Hazırlanmasında

Yiyecekleri hazırlarken bileşenlerin dengesi inanılmaz derecede önemlidir ve alkali su iyonizeri birçok yemekte önemli bir bileşen olduğundan, kullanılan su türü bir yemeğin görünümünü, lezzetini ve besin içeriğini önemli ölçüde etkileyebilir. Ayrıca daha az tuz kullandığınızı aile bireyleri fark etmeyeceklerdir bile.

Pişirme işlemi sırasında kullanılan su türü lezzet üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Sert suda bulunan mineraller lezzeti bozabilir veya beyaz pirinçte renk bozulmasına neden olabilir. Musluk suyu ile pişirmek sebzelerde renk bozulmasına neden olabilir ve ayrıca sebzelerin lezzetini de etkileyebilir.

Tüm Su Çeşitleri

3.5 pH
3.5 pH
5.5 pH
5.5 pH
7 pH
7 pH
7.5 pH
7.5 pH
8.5 pH
8.5 pH
9 pH
9 pH
9.5 pH
9.5 pH
10 pH
10 pH

Hayatınıza yeni bir tazelik katın!