fbpx
arrow_back

8.5 pH

8.5 pH

Günlük tüketiminiz için ihtiyacınız olan ideal sudur. -300 mV ORP değeri ile yüksek antioksidan özelliği vardır.

Hassas Mideler İçin

Hassas mide yapısına sahip olanlar 8,5 pH suyu gönül rahatlığı ile tüketebilirler. Bu noktada en büyük destekçiniz Biontech alkali iyonize su cihazı olacaktır. 8.5 pH suyun hazımsızlık,  kabızlık veya ishal gibi durumlar için yatıştırıcı etkisi Güney Kore Sağlık Bakanlığı (KFDA) tarafından onaylanmıştır. Kilonuzun 1/20 oranında günlük olarak tüketmeniz tavsiye edilir.

8,5 pH ile tüm yemeklerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Yemek Yaparken

Yemeklerin lezzetlerinin artmasını sağlar.

Bileşenlerin doğal lezzetini arttırır.

Yiyecekleri hazırlarken bileşenlerin dengesi inanılmaz derecede önemlidir ve su birçok yemekte önemli bir bileşen olduğundan, kullanılan su türü bir yemeğin görünümünü, lezzetini ve besin içeriğini önemli ölçüde etkileyebilir.

Ayrıca daha az tuz kullandığınızı aile bireyleri fark etmeyeceklerdir bile.

Daha tat vericidirler.

Pişirme işlemi sırasında kullanılan su türü lezzet üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Sert suda bulunan mineraller lezzeti bozabilir veya beyaz pirinçte renk bozulmasına neden olabilir.

Musluk suyu ile pişirmek sebzelerde renk bozulmasına neden olabilir ve ayrıca sebzelerin lezzetini de etkileyebilir.

Yeşil dostlarımızı sulamak için de harikadır.

Bu su bitkilere de tazelik verir. Yeniden yapılandırılmış yüksek emilim özelliği ile filizlenmeyi tetikler, tohumların daha hızlı gelişimine yardımcı olur ve çiçeklenmenin artmasına yardımcı olabilir.

Bitkilere zarar verebilecek her türlü kirlilik, bakteri ve kloru içermez. Bu bağlamda, musluktan veya herhangi bir filtrelenmemiş sudan daha iyi bir seçimdir.

Çay ve kahveleriniz daha lezzetli

Çay ve Kahve Aromaları

Çay ve Kahve aromalarını daha iyi suya iletir

Mükemmel bir fincan çay veya kahveyi demlerken, çay ve su veya kahve ve su olmak üzere sadece iki bileşen vardır, bu nedenle sadece en iyi çay ve kahveyi değil, dışarıda en kaliteli suyu kullanmak da önemlidir.

Tüm bitki çayları ve kahvelerinizi bu su ile yapabilirsiniz. Kolay emilim özelliğinden dolayı çay ve kahvenizin tadını ve aromalarını daha çok hissedersiniz.

Tüm Su Çeşitleri

3.5 pH
3.5 pH
5.5 pH
5.5 pH
7 pH
7 pH
7.5 pH
7.5 pH
8.5 pH
8.5 pH
9 pH
9 pH
9.5 pH
9.5 pH
10 pH
10 pH

Hayatınıza yeni bir tazelik katın!