fbpx
arrow_back

7.5 pH

7.5 pH

Çok hafif alkali yapısı bebeklerinizin ideal içme suyudur. Alkali iyonize su ile yeni tanışanların suya alışma sürecinde başlaması uygun olan sudur.

Bebeğiniz "Güvenli Su" İçiyor mu?

Zararlı Unsurlardan Arınmış Su

Suyun, zararlı unsurlardan arınmış olmasını sağlar.

Bebeğinize içecek veya mama karıştırmak için su verdiğinizde, uygun şekilde işlenmiş ve sterilize edilmiş güvenli, temiz su kullanmanız çok önemlidir.
Musluk suyunun çoğu klor ve florür içerecektir ve ayrıca uçucu organik bileşenler ve ağır metaller içerebilir.

Bebeğinizin içtiği su yeterince temiz mi?

Yeni doğmuş bir bebeğin çok yeni, kırılgan vücudu vardır ve büyük bir özen gerektirir.

Bebekler Daha Hassastır

Bebekler, yetişkinlere göre çok daha hassastır.

Hangi mineralleri içermeli

Su bir besin maddesi gibi değerlendirilmelidir. Besinlerin sindirilmesi, oksijenin hücrelere kadar dağıtılması, bütün metabolik faaliyetler su sayesinde gerçekleşir. Su ayrıca vücuttaki zehirlerin atılmasını sağlar ve en önemli detoks aracıdır. Suyun içinde birçok mineral bulunmaktadır. Mineraller vücutta birçok metabolik olaya aracılık etmektedir.

Baby Water çocuğunuz için

Gıdalar ve su bu mineralleri sağlayan en önemli kaynaklardır. Mineraller inorganik maddelerdir ve vücut tarafından üretilmedikleri için dışarıdan alınmalıdır. Kalsiyum, magnezyum, potasyum, sodyum, flor, demir, selenyum, bakır, çinko ve kobalt bu minerallerden bazılarıdır.  Özellikle çocukların içeceği su, bu minerallerden zengin olmalı, bu mineraller suda gerekli ve yeterli konsantrasyonda olmalıdır.

Çocuğunuzun sağlığı önemlidir.

Ebeveynler olarak hepimiz küçük çocuklarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Baby water (7.5 pH) çocuğunuz için en iyi seçimdir.

Tüm Su Çeşitleri

3.5 pH
3.5 pH
5.5 pH
5.5 pH
7 pH
7 pH
7.5 pH
7.5 pH
8.5 pH
8.5 pH
9 pH
9 pH
9.5 pH
9.5 pH
10 pH
10 pH

Hayatınıza yeni bir tazelik katın!