fbpx
arrow_back

Biontech’i Tanıyın

Biontech Hakkında

Biontech 1986 yılında kurulmuştur. Güney Korede bugüne kadar 2 milyon adetten fazla kullanıcıya ulaşmıştır. 20 patent ,13 faydalı ürün sertifikası , 77 tescilli marka ile pazarın %40 hakimi durumundadır.

Ev tipi su arıtma ve iyonizasyon endüstrisinde 35 yıllık deneyime sahip olan Biontech son bir kaç yılda Kore’de en çok satan iyonizer ödüllerine layık görülmüştür.

İleri teknoloji ve güvenilir kalite kontrolünden dolayı Biontech GMP (Good Maufacturing Process ) sertifikası almıştır.

Su iyonizerleri konusunda şu anda Biontech dünyadaki en büyük üretici konumundadır. Önümüzdeki yıllarda oluşması beklenen talep artışına hazırlık olarak dünya standartlarında bir araştırma merkezinin yanısıra yılda bir milyon adet üretim kapasitesine sahip yeni bir fabrika kurulmuştur.

İleri teknolojisine ve ürünlerin rekabet gücüne güvenen Biontech daha gelişmiş ve kullanıcı odaklı ürünler sunmayı ve böylece Alkali iyonize suyun sağlığı teşvik eden etkileri ile insanlığın sağlığını iyileştirmeye katkıda  bulunmayı amaçlamaktadır

Sertifikalar 11
Sertifikalar 12
Sertifikalar 10
Sertifikalar 9
Sertifikalar 8
Sertifikalar 7
Sertifikalar 6
Sertifikalar 5
Sertifikalar 4
Sertifikalar 3
Sertifikalar 2
Sertifikalar 1

Biontech Teknolojisi

Biontech’in “sağlık odaklı yönetimi”, üretimden satışa kadar standartlaştırılmış sertifika sistemi KGMP’ye göre, tamamlayıcı hizmetler aracılığıyla müşteri memnuniyetini sağlamakta ve sıkı kalite denetimleri ve performans üretimi üzerine inşa edilmiştir.

Elektrolitik Hücre

Biontech, olağanüstü elektrolitik hücreler kullanır. Bir elektrolitik hücre, saflaştırılmış suyu iyonlaştırmak için temel bir bileşendir.

Anti Ölçek Sistemi / DARC

Anti-Scale System, elektrolitik hücre içinde kireç oluşumunu yenilikçi bir şekilde önleyen özel bir Biontech  teknolojisidir.

Filtre İşlevi

Biontech’in, filtrelerin suyun rolünü ve işlevini yerine getirmesini sağlaması gerektiğine dair kesin inancı vardır.
Biontech, kalitesi uluslararası standartlarda onaylanmış NSF sertifikalı hammaddeleri kullanır.

İyonizasyon Teknolojisi

Elektrolitik Hücre

Biontech, yalnızca mükemmel elektrolitik hücreler kullanır. Bir elektrolitik hücre, saflaştırılmış suyu iyonlaştırmak için temel bir bileşendir.

Anti Kireç Sistemi(DARC)

DARC System(Dual Auto Reverse Cleaning Sysem)  elektrolitik hücre içinde kireç oluşumunu yenilikçi bir şekilde önleyen, patentli  özel bir BionTech teknolojisidir.

Otomatik Temizleme Sistemi
Filtre İşlevi

Filtre İşlevi

Biontech filtrelerin kaliteli bir İyonizerin rolünü ve işlevini yerine getirmede çok önemli bir rolü olduğuna inanıyor. Biontech, kalitesi uluslararası standartlarda onaylanmış NSF sertifikalı  hammaddeleri kullanır. 

SU ARITMA

UF Membran Filtre
Ön Karbon Filtre

İyonize Su Sistemi nedir?

Su, çeşitli mineraller içerir ve bir Elektroliz İyonize Su Sistemi, bu suyu elektroliz yoluyla içme için Alkali İyonize Suya ve Ev kullanımı için Asit Su İyonize Suya dönüştürür.

İyonize Su Sistemi

İyonize su üretiminin mekanizması nedir?

  • Mekanizma, elektrot enerjisi ve özel iyon değişim membranı aracılığıyla farklı elektrotlara (anotlar ve katotlar) hareket eden iyonik malzemeler kullanılarak suyun elektrolizini içerir.
  • Anotlara hareket eden elektrolitler, klor iyonu ve sülfür iyonu gibi anyonik minerallerdir ve katotlara hareket eden elektrolitler ise kalsiyum iyonu, sodyum iyonu ve magnezyum iyonu gibi katyonik malzemelerdir.
  •  Katot elektrot tarafından elde edilen suya Alkali İyonize Su, anot elektrot tarafından elde edilen suya ise Asidik İyonize Su denir.
  • Elektroliz İyonize Su Sistemi, Kore Gıda ve İlaç Dairesi (KFDA) tarafından “tıbbi cihaz” olarak onaylanmış bir üründür. Sağlığa faydalı alkali iyonlu su ve evsel amaçlarla kullanılabilen ve kirleticileri temizleyerek saflaştıran Asit İyonize Su üretir.

Elektroliz

İyonize su üretim mekanizmasının şeması

Elektroliz

Hayatınıza yeni bir tazelik katın!