arrow_back

3,5 pH

3,5 pH

3.5 pH suyun hijyen sağlayıcılığı ve dezenfektan özelliği vardır. Mutfak eşyalarınızı, kesme tahtalarınızı, tezgahın üstünü, banyolarınızı sterilize etmek için kullanabileceğiniz asidik sudur.

Mikrop ve Virüslere Karşı

Mikropların, virüslerin ve bakterilerin üreme alanı olan yerlerde kullanabilirsiniz. İçme suyu değildir. Bu su seçimini yaptığınızda cihaz bir melodi sesi ile sizi uyarır.

 

Hygienic Water

Kesme tahtalarını, tezgahları, bıçakları, bulaşıkları, bulaşık bezlerini, süngerleri, banyo yüzeylerini sterilize eder. Dezenfekte etmek için bulaşık havlularını ve süngerleri ıslatarak sterilize edebilirsiniz. Çapraz bulaşmayı önlemek için kimyasal içermeyen güçlü Asidik İyonize su kullanılabilir.

Temizlik ve Dezenfeksiyon

Tezgah üstü ve zemin gibi yüzeylerdeki izleri ve kontaminantları temizlemek için, temiz bir bezle silmeden önce yüzeye Hygienic Water püskürtün. Evdeki çeşitli yüzeyleri kimyasallara başvurmadan dezenfekte etmek için kullanabilirsiniz. 

Hijyen ve Sterilizasyon

Diş Fırçası Temizliği

Diş fırçalarınızın temizliği için.

Yara dezenfekte etme
  • Kesik gibi açık bir yaranız varsa 3,5 pH su kullanın. Sonuç olarak, yaranın dezenfekte edilmesi tamamlanır ve daha hızlı iyileşme sağlanır.
Gargara yapın
  • Diş eti enfeksiyonu olan kişiler, güçlü asidik iyonize suyla günde bir kez gargara yaparak etkili bir şekilde savaşabilirler. Ayrıca diş fırçanızı dezenfekte edebilirsiniz.
El dezenfeksiyonu
  • Ellerinizi dezenfekte etmek için güçlü asidik iyonize su içeren bir sprey şişesi kullanabilirsiniz, böylece ellerinizi mükemmel şekilde dezenfekte edebilirsiniz.
Mutfak kullanımı
  • Yemek pişirirken mutfakta oluşan kirleri yok etmek için, kesme tahtalarınızda, tezgahlarınızda ve tavalarınızda 3,5 pH su kullanın.
Banyo
  • Tuvaletinizi, duşunuzu ve banyonuzu bu suyla dezenfekte ederek çapraz bulaşmanın önüne geçin.
Oyuncaklar
  • Çocukların hepsi oyuncakları sık sık ağızlarına sokarlar. Güçlü asidik 3,5 pH su ile oyuncakların temiz ve sağlık için güvenli hale getirin.
Cilt hastalıkları
  • Egzama ve sedef hastalığı gibi cilt rahatsızlıkları, kuvvetli asidik iyonize su ile hafifletilebilir.

Tüm Su Çeşitleri

3,5 pH
3,5 pH
5,5 pH
5,5 pH
7 pH
7 pH
7,5 pH
7,5 pH
8,5 pH
8,5 pH
9 pH
9 pH
9,5 pH
9,5 pH
10 pH
10 pH

Hayatınızı Tazeleyin...

Biontech Su Arıtma ve İyonizasyon Sistemleri ile hayatınıza yeni bir tazelik katın!

hvs2