fbpx
arrow_back

Farkımız Şu

BTM 1200 Alkali İyonize Su Cihazı

Dünyanın En Gelişmiş
Su Arıtma ve İyonizasyon Sistemi

Vücudunuzdaki her sistem suya bağlıdır. Örneğin su, toksinleri hayati organlardan atar, hücrelerinize besin taşır vb. Ancak, her gün nefesiniz, terleme, idrar ve bağırsak hareketlerinizle su kaybedersiniz. Vücudunuzun düzgün çalışması için günde yaklaşık 2 litre su içerek su kaynağını yenilemelisiniz.

Alkali iyonize su, sizi sağlıklı tutmanın kilit noktasıdır. Genel su veya saf su yerine alkali iyonize su içmek, kronik ishal, anormal bağırsak fermantasyonu, hazımsızlık, mide aşırı asiditesi gibi gastrointestinal sorunları iyileştirebilir. Sağlıklı olmak için bir kısayol. (KFDA tarafından onaylanmıştır) 

35 yıl

Su arıtma ve iyonizasyon endüstrisinde 35 yıllık deneyim ve teknolojilerden faydalanın. BionTech birçok patentli teknoloji ve alkali su iyonizerleri geliştirdi

Arıtılmış Su

Arıtılmış Su

0.1μm filtrasyon membranlı 7 katmanlı filtre ile suyu arındırın.

Kurşun Kaldırma

Kurşun Kaldırma

Çözünür kurşun, cıva, alüminyum, kadmiyum vb. ağır metalleri etkin bir şekilde çıkarın.

Zehirli Maddelerin Giderilmesi

Zehirli Maddelerin Giderilmesi

Klor, böcek ilacı, VOC vb. Toksik maddeleri etkin bir şekilde çıkarın.

Gastrointestinal Sorunların İyileştirilmesi

Gastrointestinal Sorunların İyileştirilmesi

KFDA, alkali iyonize su içmenin kronik ishal, anormal bağırsak fermantasyonu, hazımsızlık ve mide aşırı asiditesi gibi mide-bağırsak sorunlarının iyileştirilmesinde etkili olduğunu onayladı.

Kore'de 1 Numaralı Satış

Kore'de 1 Numaralı Satış

Son birkaç yılda Kore'de su iyonizeri kategorisinde 1 numara satış ödülüne layık görüldü.

Kore Malı

Kore Malı

Kore'de BionTech'e ait fabrikalarda sıkı kalite kontrolleri ile üretilmektedir

Titanyum Elektrotlar

Ekstra Büyük 7 Katmanlı Platin Kaplı Titanyum Elektrotlar

Elektroliz sistemi su iyonlaştırıcısının temel parçasıdır ve bu nedenle kalitesi, bileşen malzemeleri, tasarımı, bilgi birikimi vb. Elektroliz işleminin performansını ve üretilen iyonize suyun etkinliğini çok etkiler.

En önemli faktör elektrotların malzemesidir, çünkü bu, su moleküllerinin iyonlara elektroliz edilmesinde ana bileşendir. Bununla birlikte, elektrotun kendisi korozyona uğrayacak ve elektroliz sırasında suda çözünecektir. Bu nedenle, su iyonlaştırıcısı, elektrotlar tamamen aşındığında artık elektroliz yapamaz. Ek olarak su, çözünmüş elektrot iyonları ile de kirlenir.

 

BionTech, elektroliz işlemi için platin kaplı titanyum Plakalar kullanır.

 Elektrotların çekirdeğinde yüksek iletkenlik, korozyon direnci özellikleri nedeniyle SAF TİTANYUM (titanyum alaşımı değil) kullanılmaktadır. Çekirdek kısmını daha fazla korumak için titanyum çekirdeğin yüzeyine “6μm’de DSE” özel kaplama yöntemi kullanılarak% 99.99 PLATINUM (neredeyse saf, platin alaşımı değil) kaplanır. Yüksek iletkenlik, dayanıklılık ve yüksek sıcaklıkta bile kararlılık gibi özelliklerle platin kaplama, elektrotların ömrünü ve verimliliğini uzatmada fayda sağlar.

BionTech'in Eletrolysis Sisteminin Ayırt Edici Özellikleri

BTM 303 Alkali İyonize Su Cihazı 4

Elektrotların toplam yüzey alanı başka bir kritik husustur. Elektroliz esas olarak elektrotların yüzeyinde meydana gelir ve bu nedenle, elektrotların daha geniş yüzey alanı, elektroliz işlemi daha etkilidir çünkü işlem sırasında daha fazla enerji ve elektron salınabilir. Bu nedenle, daha fazla aktif hidrojen üretilebilir ve ORP değeri daha düşük olabilir.

BionTech ekstra geniş tek katmanlı elektrot yüzey alanına sahiptir. “BTM-1200 ve BTM-105DN ” modellerimiz 7 katmana sahiptir, bu nedenle elektroliz performansı en üst düzeye çıkar

İyonizasyon Teknolojisi
Orp Tüpü

-300mV * (ORP) üzerinde maksimum Azaltma Gücü

Elektroliz İyonize Su Sisteminin temel kısmı elektroliz odasıdır. BionTech’in yeni ve benzersiz teknolojisi ile üretilen son teknoloji ürünü “platin kaplı Titanyum” kullanılarak, elektroliz çok etkili bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Elektroliz işlemi sırasında pozitif hidrojen iyonu (H + ) (H ya da aktive edilmiş hidrojen / bir hidrojen atomunu (H) ya da hidrojen gazı olmak için katot tarafında enerji ve elektron kazanır 2 ). Diğer bir ürün olan hidroksil iyonları (OH – ) da üretilir. OH – negatif ORP değerine sahip güçlü bir indirgeyici maddedir. Düşük ORP değeri, daha yüksek düşürme gücüne sahiptir. BionTech Ionizer, -500mV * (Süper Düşük Seviye) ORP alkali su üretebilir .

* Bu, üreticide yapılan değerdir. Farklı su giriş kalitesi nedeniyle gerçek ORP değeri farklı olabilir.

Patentli Akıllı Otomatik Temizleme Sistemi

Elektroliz fonksiyonunu sürdürmek için her 10 litre su tüketiminde otomatik kendi kendini temizleme işlemi gerçekleştirilir. İşlem 30 saniye sürer ve makine kapatıldığında otomatik olarak gerçekleştirilir. Daha sonra katotların ve anotların elektrik bağlantısını değiştirir. Katotlar anot haline gelir ve bunun tersi de geçerlidir. Elektrotların üzerine yapışan kalsiyum, magnezyum vb. Mineralleri etkin bir şekilde uzaklaştırır.

Kendi kendini temizleme işlemi tamamlandığında, ayrılan malzemeler suda çözünür ve otomatik drenaj işlemi ile boşaltılır. Bu nedenle elektrotlar ve elektroliz odası temizlenebilir ve elektroliz sistemi daha uzun ömürlü olabilir.

Otomatik Temizleme Sistemi

2 Kademeli Asidik / 5 Kademeli Alkali İyonize Su Seçimi

Alkali İyonize Su Seçimi

BionTech Ionizer, 7 kademeli pH değeri ve nötr (pH 7) su ile asidik / alkali su sağlayabilir. Alkali iyonize suda 5 pH seviyesi seçimi (pH 7.5, pH 8.5, pH 9.0 , pH 9.5 ve pH 10) varken Asidik iyonize suda 2 (pH 3.5 ve pH 5.5) bulunur. 

İyonize suyun farklı pH seviyelerinde çeşitli uygulamalar vardır. Örneğin, pH 5.5 ve pH 3.5 olan asidik su sırasıyla yüz yıkama ve genel yıkama için kullanılabilir. Benzer şekilde pH 7,5 ve 8,5 olan alkali su doğrudan içmek için uygundur ve pH 9,5 yemek pişirmek için uygundur.

Ultra İnce Filtrasyon

ULTRA İNCE FİLTRASYON

UF membran ile donatılmış BionTech'in filtresi, “0.1μm” kadar küçük maddeleri ve hatta bakterileri (genel olarak 0.2μm - 1μm) kaldırabilir. Ek olarak, filtrenin ana malzemesi olan gümüş kaplı aktif karbon gibi 7 katmanlı filtrasyona sahiptir. Sterilizasyon kabiliyetini artırır ve bakteri üremesini engeller. Ayrıca kurşun, cıva, VOC, klor vb. Diğer safsızlıklar da çıkarılabilir. Bu nedenle, arıtılmış suyun doğrudan içilmesi güvenlidir.

Filtre Değişim Takibi

FİLTRE DEĞİŞİMİNİ TAKİP EDER

Su akışı, akış algılama sensör sistemi tarafından doğru bir şekilde tespit edilir ve kalan filtrenin ömrü LCD'de görüntülenir. 3.000 L su arıtıldıktan sonra filtre değiştirilmelidir ve iyonizer sizi sesli olarak ve LCD'de mesajla bilgilendirir.

Kendi Kendine Teşhis

KENDİ KENDİNE TEŞHİS

Kendi kendine teşhis sistemi herhangi bir arıza işlemini analiz eder ve hata kodunu LCD'de gösterir. Tamir etmek kolay ve rahat hale gelir. Ayrıca bu güvenlik sistemi, aşırı akım algılandığında gücü otomatik olarak kesebilmektedir.

Durum Duyurusu

DURUM DUYURUSU

BionTech su iyonlaştırıcı, herhangi bir su pH seçim değişikliği için çalışma durumunu sesli olarak bildirir. Kullanıcılara hangi asidik / alkali suyun kullanıldığı hatırlatılabilir. Herhangi bir asitli su modu seçilirse, kullanıcılara suyun içmeye uygun olmadığını hatırlatmak için durum duyurusundan sonra müzik çalınacaktır. Otomatik temizleme işlenirken sesli uyarı da vardır.

Biontech ürünlerinin özellikleri

Hayatınıza yeni bir tazelik katın!