fbpx
arrow_back

İyonizasyon Teknolojisi

İyonizasyon Teknolojisi

Olağanüstü Elektrolitik Hücreler

İyonize su filtreleme sistemi

İyonize su filtreleme sistemi ve elektroliz sistemi ile üretilmektedir. Girişten gelen su, ağır metali (örn. Kurşun), bakterileri ve VOC'yi vb. Çıkarmak için önce filtreleme sistemine girecektir. Arıtmadan sonra, arıtılmış su iyonize edilecek elektroliz odasına akacaktır. Bundan sonra, alkali iyonize su veya asidik iyonize su üretilebilir.

İyonizasyon Teknolojisi
Otomatik Temizleme Sistemi

Anti Ölçek Sistemi

Anti-Scale System, elektrolitik hücre içinde kireç oluşumunu yenilikçi bir şekilde önleyen özel bir BionTech teknolojisidir.

Filtre İşlevi

Biontech'in, filtrelerin suyun rolünü ve işlevini yerine getirmesini sağlaması gerektiğine inanılıyor. Biontech, kalitesi uluslararası standartlarda onaylanmış hammaddeleri kesinlikle seçer .

Filtre İşlevi

Ultra İnce Membran Filtre

UF Membranı

0.1 MİKRON UF MEMBRANI

Bakteriler, gözenekler, virüsler vb. Gibi 0,1 μm'lik maddeleri filtreleyin.

Gümüş Kaplı Granül Aktif Karbon

GÜMÜŞ KAPLI GRANÜL AKTİF KARBON

Bakterileri sterilize edin, etkisiz hale getirin, iyotu absorbe edin ve aktif karbonun tüm özelliklerini devralın.

Kalsiyum Sülfit

KALSİYUM SÜLFİT

Klor ve kurşun, cıva vb. ağır metalleri çıkarın.

Granül Aktif Karbon

GRANÜL AKTİF KARBON

Klor, VOC, kurşun, böcek ilaçları, kanserojen, ağır metaller vb. çıkarın.

Fiber Pad

SPESİFİK FİBER PED

Toz, pas, toprak, kum ve yosun gibi 5 mikrondan fazla maddeyi filtreleyin.

Ultra İnce Membran Filtre

Elekroliz işlemi nedir?

Arıtılmış su, anotlara ve katotlara girmek için ikiye bölünür. Katot plakaları, içindeki suyu alkali özelliğe iyonize etmek için elektrolizörün katot odasının içine belirli aralıklarla yerleştirilir. Aynı şekilde, anot plakaları, içindeki suyu asidik özelliğe dönüştürmek için anot odasının içine monte edilir.

Elektroliz İşlemi

Başka bir deyişle, güç anot ve katot elektrotları yoluyla iletilirse, hidroksil iyonu oksijen gazı üretmek için anot odalarına dönüştürülür. Bu süreçte, su altında bir hidroksil iyonu tüketilir ve hidroksil iyonu dışındaki klor, fosfor ve kükürt gibi anyonlar, içindeki suyu asidik hale getirmek için asitlik oluşturur.

Bu arada, hidrojen iyonu hidrojen gazı üretmek için katot içine dönüştürülür, bu nedenle su altındaki hidrojen iyonu tüketilir ve bu durumda hidrojen iyonu dışındaki sodyum, magnezyum ve kalsiyum gibi katyonlar hidrojen iyonu çiftini oluşturur.

Katot odasından ve anot odasından iyonize edilen alkali ve asidik su, katot deşarj hattından ve bu odaların her birine bağlı anot deşarj hattından geçerek son çıkıştan boşaltılır. Çıkıştan boşaltılan bu iyonize su, içme, cilt bakımı veya sterilizasyon için Biontech Water  olarak kullanılan şeydir. Alkali iyonize su, besin emilimini arttırmak için elektroliz yoluyla altıgen bir şekil (yani altıgen su) oluşturur ve bu da sağlığın artmasına neden olur.

Hayatınıza yeni bir tazelik katın!