arrow_back

Hidrojen Su Jeneratörleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hidrojen Su Jeneratörleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İçindekiler

Hidrojen su jeneratörleri hakkında bilmeniz gerekenler noktasında öncelikle gün içinde yeterince su içmenin önemli olduğunu hepimiz biliriz. Bu, susuz kalmamamıza, uyanık kalmamıza ve sağlıklı kalmamıza yardımcı olur. Ancak bazı insanlar için sade su yeterli değildir. Seltzer, aromalı, alkali ve şimdi hidrojen suları.

Hidrojen suyu yeni bir şey değildir; en az on yıldır Japon sağlık kültürünün temel dayanağı olduğu bildiriliyor.

Moleküler hidrojen, iki bağlı hidrojen atomundan oluşan tatsız ve kokusuz bir gazdır. Hidrojen suyu, yaşamın yapı taşlarından biridir. Biontech Hidrojenli Su Jeneratörü ’nün bilimsel olarak açıklanmış sağlık yararlarına sahip olması şaşırtıcı değil.

Anti-Oksidan Etkilerinin Karşılaştırılması

Vücudumuzda çeşitli nedenlerle hastalıklara sebep olan ve de bağışıklık sistemimizin zaafa uğramasına yol açan oksidasyon olgusu oluşmaktadır. Bu olguyu ortadan kaldırmak amacıyla; antioksidan yiyecekler ile beslenmemeye ve doktorların tavsiyesiyle C Vitamini vs. gibi antioksidan gıda takviyeler almaktayız.

Birçok bilimsel çalışmada moleküler hidrojen, antioksidan benzeri etkiler ve özellikler sergilemektedir. Bilimsel çalışmalarda moleküler hidrojen, çarpıcı anti-inflamatuar etkileri ve özelliklerini anlatmıştır.

Hidrojen, insan vücudundaki bağışıklık sistemi üzerinde aşağıdaki 4 derin bir etkiye sahip olduğu kanıtlandı:

  • Oksidatif stresi azaltarak aşırı inflamasyonu azaltır.
  • Enflamatuar sitokin seviyelerini düşürür.
  • Önemli anti-inflamatuar sitokin seviyesini arttırır.
  • Enflamasyonun önler.

Detaylı bilgi için: https://www.biontech.com.tr/hidrojenli-su-jenaratoru/

Hidrojen Su Jeneratörleri

Hidrojen suyunun, cilt yaşlanmasının hızlanmasından kansere kadar bağlantılı iltihaplanmaya neden olan moleküller olan serbest radikalleri önemli ölçüde azaltır.

Yüksek konsantrasyonun korunmasını sağlamak için hidrojen suyunun, doyurulduktan sonra mümkün olan en kısa sürede içilmesi gerektiğini unutmayın. Hidrojen Su Jeneratörleri hakkında merak ettikleriniz için iletişim bilgilerimizden istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Alkali su iyonizeri noktasında edindiğimiz tecrübelerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Su Detoksu

Su Detoksu

Su Detoksu Nedir? Su detoksu kavramına geçmeden önce detoks nedir isterseniz gelin birlikte inceleyelim. “Detoks” günümüzde…

Okumaya Devam Et

Hayatınıza yeni bir tazelik katın!